New Page 1
 

 
  

  ثبت نام بازدید کننده

کاربران سایت  13
امروز  197
دیروز  347
این هفته  547
این ماه  7105
کشور  USA  
تعداد کل بازدید 103922

 

 
 
 
اطلاعیه مهم
به اطلاع کلیه مشارکت کنندگان قبلی و علاقمندان به حضور در نمایشگاه صنایع مفتولی، سیم و کابل و اتصالات می رساند:
 بر اساس توافقات صورت پذیرفته بین نمایشگاه Wire &Tubeدوسلدورف به عنوان برگزارکننده بزرگترین نمایشگاه سیم و کابل و لوله و اتصالات دنیا در شهر دوسلدورف آلمان و شرکت متحدان آریا برگزار کننده نمایشگاه ایران وایر مبنی بر همکاری در برگزاری نمایشگاه ایران وایر (Iran Wire) و درخواست نامبردگان مبنی بر برگزاری دوسالانه این نمایشگاه و جمعی از مشارکت کنندگان قبلی به استحضار می رساند، این نمایشگاه با همکاری نمایشگاه Wire & Tubeدوسلدورف از تاریخ 14 تا 17 آذرماه 1396 مصادف با (2017 Des. 5-8)در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد گردید.
بدیهی است اطلاعات کامل و نحوه مشارکت در این نمایشگاه متعاقبا از طریق همین وب سایت اطلاع رسانی خواهد گردید.

 
 
 
 مـقـدمـه: 
برگزاری سه دوره نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی ، سیم ، کابل ، اتصالات و ماشین آلات وابسته  استقبال شرکتها و موسسات مرتبط با این صنعت و رشد ملموس کمی و کیفی و حضور شرکتهای خارجی که بیش از  10% مساحت نمایشگاه را به خود اختصاص داده نوید بخش شکل گیری رویداد مستقل برای صاحبان این صنعت می باشد .
پتانسیلها و زیرساختهای موجود این صنایع اعم از معادن مس و سنگ آهن و فعالیت واحدهای بزرگ و مادر در تولید و تامین مواد اولیه و از طرفی وجود متخصصان و دانش فنی از جمله عواملی است که استمرار این رویداد را به عنوان کانون گردهم آیی فعالین این صنایع ضروری ساخته است .
هر چند برخی مسائل و مشکلات صنعتی باعث گردیده تا جایگاه واقعی این صنایع بالاخص در بعد صادرات محقق نگردد ولیکن با توجه به قابلیتهای این صنایع امکان حضور و رقابت جدی در بازارهای منطقه با کشورهای رقیب همانند ترکیه و عربستان وجود دارد .
توجه به صادرات محصولات سیم و کابل و صنایع مفتولی و تبدیل نمایشگاه Iran wire به عنوان رویداد تاثیرگذار منطقه ای ، از جمله اهداف برگزاری نمایشگاه است که امید است با مشارکت تمامی شرکتها و حمایت مجموعه های ذی ربط محقق گردد .

اهداف برگزاري نمايشگاه: 
1.معرفي خلاقيت‌ها، ظرفيت هاي بالقوه و بالفعل در كشور در زمينه توليد، بازرگاني و خدمات مربوط به صنايع مفتولي،  سيم وكابل و اتصالات مشتمل برمواد اوليه، توليد، بازرگاني و خدمات محصول، ماشين آلات و تجهيزات وابسته.
2.شناسايي و معرفي مشكلات، موانع و نقاط ضعف موجود در اين صنعت و تلاش در جهت جلب حمايت سازمانهاي دولتي و خصوصي ذيربط و دست اندركاران صنعت مذكور از طريق محيط نمايشگاه.
3.ايجاد بسترهاي مناسب به منظور ترغيب افراد با واحدهاي سرمايه گذار جهت سرمايه گذاري و بهره گيري مناسب از ظرفيتهاي موجود و ايجاد زمينه هاي اشتغال زايي و كارآفريني در صنايع مفتولي و سيم وكابل و اتصالات.
4.آشنايي دست اندركاران با محصولات، نوآوريها و پيشرفت هاي صنايع مفتولي، سيم وكابل و اتصالات در ساير كشورها و تلاش براي رسيدن به استانداردهاي جهاني مربوطه.
5.ايجاد زمينه رقابت سالم ميان توليدكنندگان داخلي در جهت ارتقاء كيفيت توليدات.
 


 
 
 
© All Rights Reserved - Designed by: ModernDesign.ir 2013. (MDSoft HCMS)