New Page 1
 

 
  

  ثبت نام بازدید کننده

کاربران سایت  24
امروز  102
دیروز  110
این هفته  464
این ماه  4217
کشور  Iran/23.20.184.141  
تعداد کل بازدید 80785

 

 
 
 
 

 
 
 
 مـقـدمـه: 
برگزاری سه دوره نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی ، سیم ، کابل ، اتصالات و ماشین آلات وابسته  استقبال شرکتها و موسسات مرتبط با این صنعت و رشد ملموس کمی و کیفی و حضور شرکتهای خارجی که بیش از  10% مساحت نمایشگاه را به خود اختصاص داده نوید بخش شکل گیری رویداد مستقل برای صاحبان این صنعت می باشد .
پتانسیلها و زیرساختهای موجود این صنایع اعم از معادن مس و سنگ آهن و فعالیت واحدهای بزرگ و مادر در تولید و تامین مواد اولیه و از طرفی وجود متخصصان و دانش فنی از جمله عواملی است که استمرار این رویداد را به عنوان کانون گردهم آیی فعالین این صنایع ضروری ساخته است .
هر چند برخی مسائل و مشکلات صنعتی باعث گردیده تا جایگاه واقعی این صنایع بالاخص در بعد صادرات محقق نگردد ولیکن با توجه به قابلیتهای این صنایع امکان حضور و رقابت جدی در بازارهای منطقه با کشورهای رقیب همانند ترکیه و عربستان وجود دارد .
توجه به صادرات محصولات سیم و کابل و صنایع مفتولی و تبدیل نمایشگاه Iran wire به عنوان رویداد تاثیرگذار منطقه ای ، از جمله اهداف برگزاری نمایشگاه است که امید است با مشارکت تمامی شرکتها و حمایت مجموعه های ذی ربط محقق گردد .

اهداف برگزاري نمايشگاه: 
1.معرفي خلاقيت‌ها، ظرفيت هاي بالقوه و بالفعل در كشور در زمينه توليد، بازرگاني و خدمات مربوط به صنايع مفتولي،  سيم وكابل و اتصالات مشتمل برمواد اوليه، توليد، بازرگاني و خدمات محصول، ماشين آلات و تجهيزات وابسته.
2.شناسايي و معرفي مشكلات، موانع و نقاط ضعف موجود در اين صنعت و تلاش در جهت جلب حمايت سازمانهاي دولتي و خصوصي ذيربط و دست اندركاران صنعت مذكور از طريق محيط نمايشگاه.
3.ايجاد بسترهاي مناسب به منظور ترغيب افراد با واحدهاي سرمايه گذار جهت سرمايه گذاري و بهره گيري مناسب از ظرفيتهاي موجود و ايجاد زمينه هاي اشتغال زايي و كارآفريني در صنايع مفتولي و سيم وكابل و اتصالات.
4.آشنايي دست اندركاران با محصولات، نوآوريها و پيشرفت هاي صنايع مفتولي، سيم وكابل و اتصالات در ساير كشورها و تلاش براي رسيدن به استانداردهاي جهاني مربوطه.
5.ايجاد زمينه رقابت سالم ميان توليدكنندگان داخلي در جهت ارتقاء كيفيت توليدات.
 

 
 
© All Rights Reserved - Designed by: ModernDesign.ir 2013. (MDSoft HCMS)