New Page 1
 

 
  

  ثبت نام بازدید کننده

کاربران سایت  26
امروز  348
دیروز  486
این هفته  1707
این ماه  11007
کشور  USA  
تعداد کل بازدید 145118

 

 
 
 
 
 مـقـدمـه: 
برگزاری سه دوره نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی، سیم وکابل، اتصالات و ماشین آلات وابسته و استقبال شرکت ها و موسسات مرتبط با این صنعت و رشد ملموس کمی و کیفی و حضور شرکتهای خارجی که بیش از10 % مساحت نمایشگاه را در دوره های قبل به خود اختصاص داده اند نوید بخش شکل گیری مستقل برای صاحبان این صنعت گردید .
از سوی دیگربرگزاری موفق دوره های پیشین این نمایشگاه و حضور شرکت های فعال داخلی و بازدید نمایندگان انجمن های سیم و کابل اروپا و نمایشگاه دوسلدورف آلمان و جلب توجه آنها موجبات شکل گیری یک همکاری ارزشمند در چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی، سیم و کابل و ماشین آلات وابسته را به ارمغان آورد.
به استحضار مي‌رساند، شرکت متحدان آریا با مشارکت نمایشگاه بین المللی مس دوسلدورف آلمان  به عنوان برگزار کننده بزرگ ترین نمایشگاه Wire & Tube  در نظر دارد چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع مفتولی، سیم و کابل و ماشین آلات وابسته (Iran Wire 2017) را  از تاریخ 15 تا 18 آذرماه  سالجاری را  در محل دایمی نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب برگزار نمایند. 
با توجه به همکاری و توافق صورت پذیرفته بین شرکت متحدان آریا و نمایشگاه دوسلدورف آلمان و اطلاع رسانی گسترده صورت پذیرفته توسط آن مجموعه در سطح دنیا تاکنون انجمن های بین المللی معتبری همچون انجمن بین المللی سیم و کابل آلمان  (IWCEA )،  انجمن بین المللی سیم و کابل فرانسه(IWCEA France )، تولیدکنندگان سیم و کابل هاگن آلمان(VDKM )، انجمن تولید کنندگان سیم و کابل اتریش - وین (VODKM)، اتحادیه تولید کنندگان ماشین آلات سیم ایتالیا – میلان(ACIMAF) ، انجمن بین المللی سیم و کابل و ماشین آلات با مسئولیت محدود انگلیس(IWMA)  ، شرکت بین المللی تولید لوله e.v دوسلدورف آلمان(ITA )به همراه اعضای خود برای حضور در این دوره از نمایشگاه در مساحتی بالغ بر 1500 متر مربع اعلام آمادگی نموده اند .


اهداف برگزاري نمايشگاه: 
1.معرفي خلاقيت‌ها، ظرفيت هاي بالقوه و بالفعل در كشور در زمينه توليد، بازرگاني و خدمات مربوط به صنايع مفتولي،  سيم وكابل و اتصالات مشتمل برمواد اوليه، توليد، بازرگاني و خدمات محصول، ماشين آلات و تجهيزات وابسته.
2.شناسايي و معرفي مشكلات، موانع و نقاط ضعف موجود در اين صنعت و تلاش در جهت جلب حمايت سازمانهاي دولتي و خصوصي ذيربط و دست اندركاران صنعت مذكور از طريق محيط نمايشگاه.
3.ايجاد بسترهاي مناسب به منظور ترغيب افراد با واحدهاي سرمايه گذار جهت سرمايه گذاري و بهره گيري مناسب از ظرفيتهاي موجود و ايجاد زمينه هاي اشتغال زايي و كارآفريني در صنايع مفتولي و سيم وكابل و اتصالات.
4.آشنايي دست اندركاران با محصولات، نوآوريها و پيشرفت هاي صنايع مفتولي، سيم وكابل و اتصالات در ساير كشورها و تلاش براي رسيدن به استانداردهاي جهاني مربوطه.
5.ايجاد زمينه رقابت سالم ميان توليدكنندگان داخلي در جهت ارتقاء كيفيت توليدات.
 


 
 
 
© All Rights Reserved - Designed by: ModernDesign.ir 2013. (MDSoft HCMS)